Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Всеукраїнський олімпійський урок в ДНЗ «Черкаське ВПУ ім. Г.Ф. Короленка»

26 вересня 2018 року у ДНЗ «Черкаське ВПУ ім. Г.Ф. Короленка» до Дня фізичної культури і спорту на центральному стадіоні м. Черкаси вдруге проведено Всеукраїнський олімпійський урок. 

Небайдужими до спортивного життя міста стали понад 200 учнів училища та працівники. Увагу приділили й учням з особливими потребами, які також змогли відчути атмосферу свята. Родзинкою свята стало проведення флешмобу. Ця запальна синхронна розминка згуртувала дівчат та юнаків, а емоції переповнювали кожного. З таким же запалом взяли участь у змаганнях зі стометрівки, легкоатлетичної естафети, перетягування канату, рухливих ігор, дартсу та міні-футболу. Кращими стали групи КЗ-5, КЗС-12, КЗ-11, Пмм-10, ПмС-14, ПммС-17, ЕМС-8, ЕМС-7 і ЕМС-5, Ш-22, Ш-23.

Учасники свята переконалися, що спорт - це не лише корисно, а й приносить естетичне задоволення, крім того кращі групи та учні за свої зусилля були нагороджені грамотами, солодкими призами та олімпійською атрибутикою.

Всеукраїнський олімпійський урок вкотре продемонстрував, що спорт це життя, що допомагає відчути істинний Олімпійський дух. Завдяки сприянню та допомозі НОК України в Черкаській області вдалося провести захід на вищому рівні та зробити його не забутнім, як для учасників так і для організаторів та гостей