Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Ігор Приходько став чемпіоном світу з кікбоксингу

Чемпіонат світу з кікбоксингу за версією WAKO з 30 листопада по 8 грудня проходив у турецькій Анталії. Найчисельнішим представництвом у складі збірної команди України були черкащани у складі п'яти спортсменів. Про це повідомили у Черкаській обласній федерації кікбоксингу.

Довгоочікувану перемогу у ваговій категорії 81 кг здобув Ігор Приходько – майстер спорту України міжнародного класу з кікбоксингу, чемпіон Європи та Кубку світу, викладач Академії пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, майор служби цивільного захисту. На шляху до бажаного "золота" черкаський спортсмен був сильнішим за боснійця, росіянина, киргиза, а у фіналі переконливо здолав казаха. Підготували Ігоря – заслужені тренери України Дмитро Ткаченко і Василь Патрус. З цією нагородою Ігор зібрав всі можливі перемоги в аматорському кікбоксингу.

"Срібло" у ваговій категорії +91 кг виборов Іван Ткаченко, який у фіналі поступився лише хорвату. Тренер Івана – заслужений тренер України Юрій Зубов.

Хороші виступи на змаганнях також продемонстрували черкасці Андрій Тютюнник (тренер Ігор Приходько), Антон Зубов (тренер Юрій Зубов) та Артем Савенко (тренер Юрій Зубов).

За підсумками чемпіонату збірна команда України посіла 5 загальнокомандне місце. В активі українців – п'ять "золотих", три "срібних" і дві "бронзові" нагороди.