Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Чемпіонату України з морського багатоборства

В рамках підготовки до зимового чемпіонату України з морського багатоборства та з метою відбору до збірних команд Черкаської області 21 - 23 лютого 2018 року у м. Черкаси пройшов чемпіонат області з морського триборства серед дорослих та юнаків, та чемпіонат області з акватлону серед дітей.
Серед дорослих
Тараненко  Іван - І місце  (КДЮСШ ЧМР, СК "Рятівник" тренер Снесар Л.В., Калашник Н.Я.)
Мединський Владислав - ІІ місце  (Обласне управління ДСНС тренер Цівина В.А.) )
Маковський  Микита - ІІІ місце (КДЮСШ ЧМР, СК "Рятівник" тренер Снесар Л.В., Калашник Н.Я.)

Серед дівчат та юнаків 2000- 2002 років народження

Кошова   Фаїна -  І місце  (ОК ДЮСШ "Спартак" тренер Каданцев С.Д.)
Коноваленко Катерина -ІІ місце  (КДЮСШ ЧМР  тренер Ступак І.С.)
Батир Вікторія  - ІІІ місце  (КДЮСШ ЧМР  тренер Снесар Л.В.,Фіщук В.Г.)

Снесар  Денис  - І місце   (КДЮСШ ЧМР тренер Снесар Л.В.)
Шанава Георгій -ІІ місце   (ОК ДЮСШ "Спартак" тренер Каданцев С.Д.)
Новохатько Єгор -ІІІмісце (ОК ДЮСШ "Спартак" тренер Каданцев С.Д.)

Серед юнаків та дівчат 2003- 2005 року народження

Мельник  Данііл  -  І  місце   (КДЮСШ ЧМР тренер Снесар Л.В., Фіщук В.Г.)
Скринський Денис - ІІ місце  (КДЮСШ ЧМР тренер Снесар Л.В., Фіщук В.Г.)
Бородій Владислав - ІІІ місце (КДЮСШ ЧМР тренер Жало О.О.)

Кацуба Марія -І місце  (КДЮСШ ЧМР  тренер Ступак І.С., Польський В.М.)
Дибченко Іванна -ІІ місце  (КДЮСШ ЧМР  тренер Ступак І.С.)
Бадрак Єлизавета -ІІІ місце (КДЮСШ ЧМР тренер Снесар Л.В., Фіщук В.Г.)

Юнаки та дівчата 2006-2007 року народження

Снесар Анастасія - І місце (КПНЗ"Клуб юних моряків з флотилією" тренер Снесар Л.В.)
Кононенко Софія - ІІ місце (КДЮСШ ЧМР  тренер Ступак І.С.)
Губенко Софія - ІІІ місце  (КДЮСШ ЧМР тренер Жало О.О.)

Кириленко Прохор - І місце (КДЮСШ ЧМР тренер Жало О.О.)
Бабінський Ян - ІІ місце (ОК ДЮСШ "Спартак" тренер Каданцев С.Д.)
Галкін Роман - ІІІ місце (КДЮСШ ЧМР  тренер Ступак І.С.)

Хлопці та дівчата 2008 року народження та молдші
Зуєнко Вероніка - І місце (ДЮСШ м.Корсунь-Шевченківське тренер Марченко О.)
Шпильова Юлія - ІІ місце (ДЮСШ м.Корсунь-Шевченківське тренер Марченко О.)
Марченко Аміна -ІІІ місце (ДЮСШ м.Корсунь-Шевченківське тренер Марченко О.)

Комар  Вячеслав  - І місце  (КПНЗ"Клуб юних моряків з флотилією" тренер Снесар Л.В.)
Корнієнко   Єгор  -  ІІ місце  (ДЮСШ м.Корсунь-Шевченківське тренер Марченко О.)
Хіміченко Михайло - ІІІ місце (ДЮСШ м.Корсунь-Шевченківське тренер Марченко О.)