Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Фінал зі спортивного орієнтування

Черкаські спортсмени орієнтувальники цими вихідними підвели підсумки змагального сезону. Разом з начальником управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максимом Зеленським та головним суддею змагань Тетяною Уфімцевою вручили посвідчення кандидатів у майстри спорту України  зі спортивного орієнтування та відзначили кращих спортсменів області.

Посвідчення КМСУ зі спортивного орієнтування отримали:

  1. Запісочна Дар’я                         5. Липа Андрій
  2. Миронюк Аліна                         6. Велько Назар
  3. Ковальська Ніна                        7. Зачешигрива Богдан
  4. Устименко Богдан                     8. Погребець Данило

Медалями та дипломами було нагороджено кращих спортсменів Черкаської області зі спортивного орієнтування, а саме:

І місце – Погребець Данило (вихованець КДЮСШ ЧМР, тренер Чорна Ю.М.);

ІІ місце – Бриндак Євгеній (вихованець «Есніка» м.Сміла, тренер Костюк М.О.);

ІІІ місце – Хмельов Андрій (вихованець КДЮСШ ЧМР, тренер Чорна Ю.М.);

І місце – Хворостян Анастасія (вихованка ДЮСШ «Мрія» с.Сагунівка, Джулай В.О.);

ІІ місце – Запісочна Дар’я (вихованка КДЮСШ ЧМР, тренер Уфімцева Т.С.);

ІІІ місце – Миронюк Аліна (вихованка КДЮСШ ЧМР, тренер Уфімцева Т.С.).

В змаганнях 17-19 листопада 2017 року взяли участь 140 спортсменів з 9 команд Черкаської області: КДЮСШ ЧМР, ДЮСШ «Мрія» с.Сагунівка, с.Яснозіря, с.Худяки, команди с.Леськи, Христинівського, Драбівського району, м.Черкаси, «Есніка» м.Сміла, а також запрошені гості сусідніх областей Полтавської та Кіровоградської.

Переможці та призери КДЮСШ Черкаської міської ради:

 

 

 

 

І місце

Кошель Дарина

Ж-10

Березняк Максим

Ч-10

Сокур Даря

Ж-12

Панкратьєв Роман

Ч-12

Велько Назар

Ч-16

Запісочна Дар’я

Ж-21

 

 

 

ІІ місце

Киндик Еліанора

Ж-10

Панченко Данієла

Ж-12

Хмельов Андрій

Ч-12

Бойко Артем

Ч-14

Зелена Анастасія

Ж-16

Липа Андрій

Ч-16

Миронюк Аліна

Ж-21

 

 

 

ІІІ місце

Копитін Лєв

Ч-10

Бардик Діана

Ж-12

Різник Тимофій

Ч-12

Кордонська Анастасія

Ж-14

Погребець Іван

Ч-16

Зачешигрива Богдан

Ч-21

 

На змагання команду готували тренери КДЮСШ ЧМР: Чорна Юлія Миколаївна, Уфімцева Тетяна Сергіївна та Чорний Євгеній Сергійович.