Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Волошин пригадав основні спортивні здобутки

Здорові фізично й духовно люди зажди були лідерами, взірцями. Спорт загартовує тіло і душу. Фізична активність завжди дає відчуття радості, легкості. Що вже говорити про спортивні перемоги. Вони окриляють. 

- Радію, що такі перемоги окрилили багатьох черкаських спортсменів та їх тренерів, - говорить директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор  Волошин. 

Зокрема він звернув увагу на основні спортивні здобутки останніх років. Сергій Куліш став срібним призером у змаганнях з кульової стрільби на Олімпійських іграх-2016 та чемпіонаті Європи у Азербайджані 2017-го року. Роман Щербатюк - цьогорічний призер чемпіонату Європи з кікбоксингу WAKO в Угорщині. Вікторія Вишневецька повернулася з перемогою з Чемпіонату світу з військо-спортивних багатоборств у Харкові.

- Приємно, що нині в місті значно більше уваги приділяють розвитку спорту, ніж у попередні роки, - продовжує Ігор Володимирович. - Так, у Черкасах будується школа гімнастики, з’являються штучні футбольні поля при школах, триває реконструкція запасного поля на Центральному стадіоні.Вихованців ДЮСШ «Дніпро – 80» радуватиме майданчик с синтетичним покриттям. Цьогоріч для наших спортсменів придбаний новий спортивний інвентар. І це лише частина роботи з покращення інфраструктури спорту.

Торік вперше затвердили стипендії міської ради та міського голови провідним спортсменам Черкас. З метою соціального захисту, заохочення до успішних виступів на національних та міжнародних змаганнях, присуджується 20 щомісячних стипендій, з них 3 стипендії для спортсменів-інвалідів у розмірі 2000 гривень кожна.

Упродовж останнього року Черкаси прийняли чимало серйозних чемпіонатів: з боксу серед юніорів, з шотокан карате, з триатлону серед юнаків та кадетів, з легкої атлетики. Влітку у нас відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука. З 1 вересня у КДЮСШ № 1 відкрилося відділення з футзалу.

Наше місто поступово, але впевнено перетворюється на спортивний центр. Льодовий палац і академія футболу, які планують створити в місті, лише підтвердять цей статус. Спорт – та сфера, яка вчить боротися, здобувати, перемагати. І наше спільне завдання – долучати до неї більше дітей та молоді. І в цьому велика роль комфортних умов для занять та тренувань, поширення інформації про наших видатних спортсменів, належний рівень оплати праці тренерів. У цьому напрямку і рухатимемося далі, - додає директор департаменту.