Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Чемпіонат України серед молоді та юніорів з гімнастики спортивної

6 - 10 листопада у м. Кропивницький пройшов Чемпіонат  України серед молоді та юніорів з гімнастики спортивної.

З метою популяризації та розвитку гімнастики спортивної в Україні, підвищення рівня спортивної майстерності гімнасток та гімнастів, підведення підсумків навчально-тренувальної роботи, формування національної збірної команди України на 2018 рік зібралось близько чотирьохсот учасників з Кіровоградської, Львівської, Тернопільської, Київської, Рівненської, Сумської, Харківської, Хмельницької, Черкаської та інших областей.

Вітаємо команду КДЮСШ "СПАРТАК" ЧМР (Ярмоленко Валерія, Дикальчук Софія, Ганноцька Анна, Касяненко Юлія) з Бронзовою нагородою Чемпіонату України з гімнастики спортивної та тренерів, які готували дівчат до змагань: Бордовську Тетяну, Красовську Аллу, Нечмірьову Валентину, Красовську Анастасію, Горбач Зінаїду, Козаченко Ольгу, Сидоренко Дмитра, Літовкіна Олександра.

Вітаємо вихованку КДЮСШ "СПАРТАК" ЧМР та ОКІП Ярмоленко Валерію, яка стала Чемпіонкою України у вправі на колоді та з Бронзовою нагородою Чемпіонату України з гімнастики спортивної у багатоборстві за програмою МС України та її тренерів: Бордовську Тетяну, Горбач Зінаїду, Козаченко Ольгу, Літовкіна Олександра.

Вітаємо вихованку КДЮСШ "СПАРТАК" ЧМР та ОКІП Дикальчук Софіюта її тренерів:Нечмірьову Валентину, Горбач Зінаїду, Козаченко Ольгуз Срібною нагородою Чемпіонату України з гімнастики спортивної увправі на колоді. Софія зайняла ІV місце у багатоборстві за програмою МС України. 
Харченко Анна зайняла XІІІ місце у багатоборстві за програмою І розряду, Касяненко Юлія –XV місце
у багатоборстві за програмою І розряду, Носкова Карина- XXVІмісце у багатоборстві за програмою І розряду.