Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Гімнасти КДЮСШ «Спартак» з новими нагородами

16 - 17 грудня 2017 року у Черкасах відбувся відкритий Чемпіонат міста Черкаси з гімнастики спортивної. 200 учасників з Черкас, Сміли, Кропивницького, Дніпра, Новгород-Сіверського, Хмельницького та інших міст виборювали перемогу.

Вихованки КДЮСШ "Спартак" показали відмінні результати.
ЧЕМПІОНКАМИ стали:
Ганноцька Анна (за програмою МС, 2000-2002 р.н.);
Харченко Анна (за програмою КМС, 2005 р.н.);
Касяненко Юлія (за програмою І розряду, 2006 р.н.);
Бордовська Анастасія (за програмою ІІ розряду, 2006 р.н.);
Александрова Анастасія (за програмою ІІ розряду, 2008 р.н.);
Дуженко Вероніка (за програмою ІІІ розряду, 2008 р.н.);
Стрембіцька Єлизавета (за програмою ІІІ розряду, 2010 р.н.);
Проценко Діана (за програмою І юн. розряду, 2010 р.н.).

СРІБНІ нагороди вибороли:
Орел Валерія (за програмою МС, 2000-2002 р.н.);
Зволяк Катерина (за програмою КМС, 2005 р.н.);
Філоненко Ніка (за програмою І розряду, 2005р.н.);
Носкова Карина (за програмою І розряду, 2006р.н.);
Шевченко Яна (за програмою І розряду, 2007р.н.);
Синьоок Марія (за програмою ІІ розряду, 2006 р.н.);
Черній Анастасія(за програмою ІІ розряду, 2008 р.н.);
Каграманова Каріна (за програмою ІІІ розряду, 2010р.н.);
Притула Анжела(за програмою І юн. р., 2008 р.н.);
Гонтар Вероніка (за програмою І юн. р., 2010 р.н.).

БРОНЗОВІ нагороди здобули:
Куць Аніта (за програмою МС, 2000-2002 р.н.);
Смірнова Яна (за програмою КМС, 2005 р.н.);
Плахотник Юлія (за програмою І розряду, 2005р.н.);
Лавріненко Віка (за програмою І розряду, 2006р.н.);
Авілова Кіра (за програмою ІІ розряду, 2007р.н.);
Акаєва Альбіна (за програмою ІІІ розряду, 2010р.н.);
Кукла Вероніка (за програмою ІІІ розряду, 2010р.н.);
Форманюк Дар'я (за програмою І юн. р., 2008 р.н.);
Удалая Анастасія (за програмою І юн. р., 2009 р.н.).

До змагань гімнасток готували тренери-викладачі: Бордовська Тетяна, Красовська Алла, Красовська Анастасія, Рубан Юрій, акробати: Сидоренко Дмитро, Літовкін Олександр, Афанасьєва Тетяна, Черненко Дмитро, хореографи: Нечмірьова Валентина, Зуєва Тамара.

Результати хлопців:
ЧЕМПІОНОМ став:
Акаєв Аслан (за програмою ІІІ розряду, 2007 р.н.).
СРІБНУ нагороду виборов:
Ворсуль Глеб (за програмою І юн. розряду, 2008 р.н.).
БРОНЗОВУ нагороду здобув:
Акаєв Артур (за програмою ІІ розряду, 2006 р.н.). 

До змагань гімнастів готував тренер-викладач: Толмачов Артур.

Вітаємо з вдалим виступом на цих змаганнях та бажаємо перемог в наступних змаганнях!!!