Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Багатодітним родинам розповіли про види спорту, що розвиваються у Черкасах

Просвітницьку акцію провели для багатодітних родин Черкас під час різдвяних свят. За ініціативи управління у справах сім'ї, молоді та спорту департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради дітям розповіли про види спорту, що розвиваються у місті.

– Одним із пріоритетних наших завдань є популяризація в місті різних видів спорту, а також залучення до заняття фізичною культурою якомога більше молоді, – розповідає начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ольга Сисоєва.

На захід завітало 27 дітей родин Скрипнікових, Гармашів, Йоненків та Гнатюків. Привітали з новорічно-різдвяними святами та презентували свої види спорту директори, тренери та спортсмени дитячо-юнацьких спортивних шкіл – з веслування (директор Катерина Коваленко), "Дніпро-80" (директор Олександр Бойко), №2 (директор Ірина Дудник) і "Вулкан" (директор Ігор Яременко). Під час презентацій діти переглянути фото та відео-презентації, наочний інвентар, поспілкувалися із діючими спортсменами, призерами чемпіонатів України.

На завершення дітям подарували спортивний інвентар та запросили до занять фізичною культурою та спортом у ДЮСШ Черкас.