Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Черкаські легкоатлети розминалися на «Різдвяних стартах»

 Спортивний сезон 2014 черкаські легкоатлети розпочали з всеукраїнської першості «Різдвяні старти».
Черкаські легкоатлети офіційно відкрили спортивний сезон 2014. Розминалися наші спортсмени на традиційній всеукраїнській першості «Різдвяні старти». Змагання цього року зібрали рекордну кількість учасників – близько 440 осіб з 21 регіону України. Турнір вже давно став традиційним і цьогоріч пройшов вже 19 раз. А останніх п'ять років він ще й має статус неофіційного Чемпіонату України, адже тут збираються майже всі найсильніші спортсмени нашої держави.
Цьогоріч змагання пройшли на оновленому легкоатлетичному манежі на Березняках, який здали в експлуатацію наприкінці 2013 року. Змагання тривали протягом двох днів, з 10 по 11 січня, у столиці. Серед призерів опинилися й представники Черкащини. Бронзу з бігу на дистанції 400 метрів оформив Денис Нечипоренко. Анастасія Нікітіна стала третьою з бігу на дистанції 60 метрів та сьомою у стрибках у довжину. На п’ятій сходинці з стрибків у довжину зупинилася ще одна наша землячка Ірина Нечипоренко.
Нині черкаські спортсмени розпочали підготовку до командного чемпіонату України у приміщеннях, який заплановано на 27-28 січня у Запоріжжі.

Про це інформує "Черкаський спорт"