Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Черкаські лучники у Донецьку настріляли на два срібла

Черкаські "робін гуди" розпочали зимовий сезон участю у всеукраїнських змаганнях «Кубок Донбасу», що пройшли у Донецьку. За призові нагороди боролися 160 спортсменів із 8 областей України. Черкаська область була представлена дев'ятьма атлетами різних вікових категорій.

У черговий раз черкаські спортсмени довели свою професійність і конкурентоспроможність. Незважаючи на відсутність можливості тренуватися на змагальній дистанції 18 метрів, за результатами змагань срібну нагороду серед старшої вікової категорії в особистому заліку здобула майстер спорту України Юлія Щепак. Юля на шляху до фіналу перемогла когорту сильніших лучниць країни і поступилась лише майстру спорту міжнародного класу Вікторії Коваль (м. Харків), яка є членом збірної команди України, неодноразовою призеркою чемпіонатів світу та Європи та учасницею Олімпійських Ігор в Пекіні та Лондоні. Ще одне срібло – в активі молодого і перспективного спортсмена Дениса Годлевського.

У цілому, як повідомила тренер Черкаської збірної Наталія Калініченко, всі спортсмени виконали поставлені перед ними завдання. Ці змагання були етапом підготовки до чемпіонату України, що відбудеться в січні 2014 року.

Довідка: Дитячі секції зі стрільби з лука в місті діють при комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі № 2, яка знаходиться за адресою: вул. 30-оків Перемоги, 36, тел. 66-46-28.