Черкаської міської ради

Новини спорту

БИТВА ЗА ЧЕРКАСИ!

- 25 травня 2018 р.

Талановитий шахіст позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради – Нікіта Магльований, став головним призером фестивалю «Битва за Черкаси», що відбувся днями в обласному центрі.

Юні кінологи з Черкас разом зі своїми вихованцями здобули перемогу на Відкритому чемпіонаті області з кінологічного спорту

- 23 травня 2018 р.
Юні кінологи позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради вдало виступили на Відкритому чемпіонаті Черкаської області з кінологічного спорту. Змагання відбулися на спортивному майданчику Черкаської обласної Федерації кінологічного спорту.

Чемпіонат України "Шкільна баскетбольна ліга "3х3"

У Києві 15 травня у СК "Меридіан" відгомонів грандіозний фінал  5-го чемпіонату України "Шкільна баскетбольна ліга "3х3". Взагалом змагалося 98 команд з усієї України.

Сапсай Анастасія зайняла І місце на Чемпіонаті Європи з боротьби самбо

- 22 травня 2018 р.

Сапсай Анастасія зайняла І місце на Чемпіонаті Європи з боротьби самбо у м. Афіни, Греція, який проходив з 18 до 20 травня 2018 року, в категорії +80 кг.

Іван Прудіус - переможець Кубку Європи з дзюдо серед кадетів у Бельсько-Бяла (Польща) в категорії до 60 кг.

На шляху до перемоги Іван здолав чеха Яна Вопата, росіянина Олександра Гараджу, призера Кубків Європи у Загребі та Фуенхіролі Ейлона Баршешета з Ізраїлю.