Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Першість міста з настільного тенісу присвятили до Нового року

Новорічну відкриту першість міста з настільного тенісу провели в приміщенні загальноосвітньої школи № 15. Організували змагання Черкаський міський багатопрофільний молодіжний центр спільно з Федерацією настільного тенісу в Черкаській області.У змаганнях взяли участь 40 учасників від 7-ми до 15-ти років. Переможцями серед юнаків 7-9 років стали Іван Цьома (І місце), Назар Карпенко (ІІ місце), Тімур Паргамін (ІІІ місце). Серед 10-12-річних призові нагороди посіли Ярослав Мальований (І місце), Каріна Жаркова (ІІ місце), Євген Чепчур (ІІ місце). Медалі серед учасників 13-15 років приміряли Анатолій Фрунзе ("золото"), Олексій Гримовський ("срібло"), Павло Кушнір ("бронза"). В абсолютній першості серед дівчат п'єдестал пошани від першого до третього місць посіли відповідно Крістіна Курінна, Каріна Жаркова, Марина Санітар. Переможці змагань нагороджені грамотами та новорічними подарунками.