Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

У Чекаси приїхала Євроліга

Сьогодні у Черкасах розпочалася масштабна баскетбольна подія - другий тур Європейської баскетбольної ліги. "Черкаські Мавпи-99" розпочали свої виступи у домашньому турі з впевненої перемоги.

У першому матчі другого туру ЄЮБЛ "Черкаські Мавпи-99" зустрічалися з російською командою "Трудовые Резервы". Інтрига у цьому матчі була лише у першій половині. Російські баскетболісти добре розпочали матч, лідируючи в рахунку 7 : 2. Проте ще до кінця першої чверті підопічні Василя Івлєва вийшли вперед. За собою своїх партнерів вели лідери команди Дмитро Скапінцев та Ярослав Войтович . У другому періоді черкасці поступово почали відриватися в рахунку, забезпечивши собі 10-очкову перевагу. Втім, до кінця чверті гості дещо скоротили відставання - 28 : 20. У другій половині матчу "Черкаські Мавпи-99" почали збільшувати свою перевагу. Так, виграна третя чверть з рахунком 17 : 5 дозволила нашій команді лідирувати з 20-очковим гандикапом - 45 : 25. Тому, заключний період перетворився на формальність, господарі паркету впевнено довели цей матч до впевненої перемоги. У підсумку 62 : 36 , "Мавпи-99" добре починають.

Найрезультативнішим гравцем матчу став Дмитро Скапінцев (16 очок, 11 підбирань). Денис Бачурін, гравець "Черкаських Мавп-99": "Матч складався для нас не дуже добре. Ми зробили багато помилок, здійснили дуже багато втрат, не влучали прості кидки. В цілому перемогли. Результат є результат, ним задоволений". Окрім цього матчу, у рамках туру вже зіграно три гри. Московське "ЦСКА" впевнено переграло "Красные Крылья" (65 : 35) , "Школа Мещерякова" "розтрощила" БК "Екатеринбург" (79 : 36) , а "Цмокі" у важкому матчі здолали BC " Zubrys " (55 : 48).

Сьогодні о 19.30 "Черкаські Мавпи-99" зіграють другий матч туру проти BC "Zubrys".

Про це інформує Черкаський спорт