Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

У Черкасах визначили володарів найгарніших тіл на «Різдвяних канікулах»

Лише сильні духом та тілом спортсмени з’їхалися минулого вікенду до Черкас аби визначити кращого на традиційній першості «Різдвяні канікули - 2013».
Близько п’яти сотень найсильніших та найкрасивіших спортсменів зібрав традиційний фітнес-турнір Відкритого кубка Черкащини «Різдвяні канікули». Кращі бодібілдери та фітнесисти демонстрували свої фізичні форми зі сцени Черкаського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка. Змагання проходять у Черкасах 14-ть років поспіль. За цей час «Різдвяні канікули» стали одним із найрейтинговіших чемпіонатів країни. Щороку випробувати свої сили на цю першість з’їжджаються найсильніші та найкрасивіші спортсмени із різних куточків країни. 2013-й не став винятком.
   Поборотися за чемпіонські титули цьогоріч завітали не лише черкаські спортсмени, але й атлети з Київської, Запорізької, Полтавської, Миколаївської, Донецької та Харківської областей. А також фітнесисти з Канева. Загалом за звання кращого боролося 43 команди.
«Турнір «Різдвяні канікули» ми завжди чекаємо і дуже його любимо. Це свого роду підсумок роботи за рік як тренерів, так і спортсменів. Цей рік був дуже багатим на перемоги та відкриття, тому було особливо цікаво, хто ж переможе», – ділиться Антоніна Оробець, організатор турніру.
   Загалом змагання поділені на три відділення та два раунди. У першому відділені кращих з кращих визначали серед категорій «діти» та «ювінали». У другому – серед категорій «юнаки» та «молодь», третьому – «бодібілдинг», «фізік-мен» та «фітнес». Щодо раундів, то перший – це демонстрація учасниками довільної спортивної програми, другий раунд – фізична краса.
Спортсмени визначали кращого у низці номінацій, серед них: фітнес, бодібілдинг, бікіні, спортивна аеробіка, танцювальна аеробіка, стрітденс і фрістайл. Учасники мали виконати низку вправ із елементами, які демонструють розвиток координації, рівноваги, гнучкості, розтяжки, сили та вміння виконувати акробатичні елементи.
Попри запеклу боротьбу, цього дня рівних не було черкащанці Дьячук Олександрі. Дівчина в категорії«фітнес» упевнено здобула золоту нагороду. Окрім неї, продемонстрував силу та красу ще один черкащанин Ернст Айдашев. Хлопець став кращим серед бодібілдерів. Додав золота до черкаської скарбнички і спортсмен Дмитро Горобець. Він не дав розігнатися своїм суперникам у категорії «фізік-мен». Окрім спортсменів, кращих з кращих цього дня визначали і серед тренерів. Серед них – знані у Черкасах Антоніна Оробець та Андрій Ященко. Закінчилася цьогорічна першість нагородженням переможців та призерів змагань.

Про це інформує Черкаскьий спорт