Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Здобутки 2013. Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа "Вікторія"

Шановні читачі! Пропонуємо Вашій увазі нову рубрику про досягнення та здобутки 2013 року, яких досягли заклади, підпорядковані департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Досягнення Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи "Вікторія"

Протягом 2013 року 870 спортсменів КДЮСШ «Вікторія» прийняли участь у 69 змаганнях різного рангу.

Змагання

Дзюдо

Бокс

Вільна б-ба

Гр.-рим. б-ба

Пауерліфтинг

Важка атлетика

1

Чемпіонат КДЮСШ

5 змагань

163 уч.

1 змагання

9 уч.

1 змагання

3 уч.

2 змагання

46 уч.

 

2 змагання

19 уч.

2

Чемпіонат міста

1 змагання

8 уч.

4 змагання

106 уч.

2змагання

28 уч.

2 змагання

64 уч.

2 змагання

36 уч.

1 змагання

11 уч.

3

Чемпіонат області

4  змагання

66 уч.

3 змагання

42 уч.

1 змагання

4 уч.

1 змагання

8 уч.

2 змагання

44 уч.

1 змагання

18 уч.

4

Чемпіонат України

3 змагання

11 уч.

2 змагання

18 уч.

1 змагання

2 уч.

2 змагання

5 уч.

1 змагання

1 уч.

 

5

Всеукраїнський турнір

2 змагання

7 уч.

2 змагання

5 уч.

5 змагань

22 уч.

6 змагань

75 уч.

 

 

6

Міжнародний турнір

2 змагання

15 уч.

4 змагання

8 уч.

1 змагання

3 уч.

2 змагання

21 уч.

 

 

7

Кубок

міста

 

 

 

 

 

1 змагання

7 уч.

8

Всього

17змагань

270 уч.

16змагань

188 уч.

11змагання

62 уч.

15змагань

219

5 змагань

81 уч.

5 змагань

55 уч.


Кількість спортсменів, яким протягом
2013 року  присвоєно розряд або звання (осіб) 

 

ІІ, ІІІ та юнацькі розряди

І розряд

кандидат в майстри спорту України

майстер спорту України

майстер спорту України міжнародного класу

32

УСЬОГО:

97

21

21

 

Бокс

12

2

 

 

Вільна б-ба

8

5

 

 

Гр.рим. б-ба

19

 

 

 

Дзюдо

10

2

2

 

Пауерліфт.

18

10

19

 

Важка атлет.

30

2

 

 

 

  Кращі спортсмени КДЮСШ «Вікторія»:

    ДЗЮДО :

    ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР  присвячений Дню визволення м.Черкаси:

  1. Тупицький Денис        2000 р.н.       І місце;
  2. Ковальчук Максим      2000 р.н.       І місце;
  3. Шуменцов Іван            2003 р.н.       ІІ місце;
  4. МальцевЯрослав         2004 р.н.        ІІ місце.

   ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ  по самбо:

1.  Кордюкова Євгенія     1996 р.н.       ІІІ місце;

2.  Кордюкова Олена       1996 р.н.       ІІІ місце;

Заплановано;

   ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ з дзюдо:

1.  Кордюкова Євгенія     1996 р.н.               ІІІ - VІ місце;

2.  Кордюкова Олена       1996 р.н.               ІІІ - VІ місце.

 

БОКС:

МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР

Кофан Максим                    2002 р.н.             І місце;

Майдаков Дмитро               2000 р.н.             І місце;

Піскун Артем                       1997 р.н.            ІІІ місце;

Кирпушко Андрій                2000 р.н.            ІІ місце;

Собко Максим                      2002 р.н.            ІІІ місце.

Гончар Мирослав                  1996 р.н.           ІІІ місце.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР:

Гузій Ростислав                       1997 р.н.          І місце;

Макрушенко Ростислав          1998 р.н.          І місце;

Осмоловський Ярослав           2001 р.н.         ІІІ місце.

Заплановано:

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ:

Майдаков Дмитро                 2000 р.н.               І місце;

Шаповалов Богдан                1998 р.н.              ІІІ-5 місце;

Гончар Мирослав                  1996 р.н.              ІІІ-5 місце;

Піскун Артем                         1997 р.н.              І-ІІІ місце;

Кирпушко Андрій                  2000 р.н.              І-ІІІ місце;

Нездолій Дмитро                    1998 р.н.         І-ІІІ місце;

Осмоловський Ярослав           2001 р.н.            І- ІІІ місце.

 

ВІЛЬНА БОРОТЬБА:

Чемпіонат області;

Боровик Сергій                      2000 р.н.            ІІ місце;

Декальчук Крістіна               2002 р.н              І місце;

Драновський Олександр       1997 р.н.             ІІ місце.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР:

Чорний Володимир                 2000 р.н.           ІІ місце;

Драновський Олександр        1997 р.н.           ІІІ місце;

Березін Іван                             1995 р.н.           ІІІ місце;

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ:

Пантелей Роман                      1995 р.н.           7 місце.

ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ з бойового самбо:

Пантелей Роман                      1995 р.н.           ІІ місце.

Заплановано:

Всеукраїнський турнір:

Боровик Сергій                      2000 р.н.              ІІІ-5 місце;

Чорний Володимир                 2000 р.н.            І-ІІ місце;

Декальчук Крістіна               2002 р.н               І-ІІІ місце;

Драновський Олександр        1997 р.н.             І-ІІІ місце;

      Березін Іван                             1995 р.н.            І-ІІІ місце;

    ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ:

     Пантелей Роман                      1995 р.н.           І-ІІІ місце.

 

     ГРЕКО-РИМСЬКА БОРОТЬБА:

     Фестиваль боротьби «Козацький гарт»:

     Мамотько Богдан                   2004 р.н.           І місце;

     Качанов Іван                           2005 р.н            ІІІ місце;

     ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР:

     Домниць кий Давид               2005 р.н.            ІІІ місце.

     ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ серед юнаків:

     Шевченко Артем                     1998 р.н.            І місце;

     МалицькийМаксим                 1998 р.н.            І місце.

    Заплановано:

    ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР:

    Мамотько Богдан                      2004 р.н.               І-ІІ місце;

    Домниць кий Давід                   2005 р.н.               І-ІІІ місце;

    Качанов Іван                              2005 р.н.               І-ІІІ місце.

   

   ПАУЕРЛІФТИНГ

   ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ

   Заіненко Сергій                       1991 р.н.                І місце.

   КУБОК УКРАЇНИ

   Вечірко Юрій                           1993 р.н.               І місце.            

   Заплановано:

   КУБОК УКРАЇНИ

   Виконання МС України.

   Заіненко Сергій                       1991 р.н.

   Вечірко Юрій                           1993 р.н.

  

Директор КДЮСШ "Вікторія" В.В.Мотріч