Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Оголошення

Результати конкурсу на заміщення посади директора Черкаського міського зоологічного парку

| 18 жовтня 2016 р.

За результатами конкурсу на заміщення посади директора Черкаського міського зоологічного парку було обрано Вана Євгенія Леонідовича

При департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради відкрито ГАРЯЧУ ЛІНІЮ

| 13 жовтня 2016 р.

У департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради з 20 вересня 2016 року запрацювала ГАРЯЧА ЛІНІЯ – (0472) 56-60-88.

Наразі є перші дзвінки, які зареєстровані в спеціальному журналі. На жаль, багато з них – анонімні, які відповідно до статті 8 Закону України «Про звернення громадян» розгляду не підлягають. Розуміючи боязнь батьків, які найчастіше звертаються анонімно, департамент освіти та гуманітарної політики все ж бере їх до уваги.

– Кожен дзвінок для нас важливий. Ми хочемо вдосконалити роботу із зверненням громадян, саме тому і було прийнято рішення про створення гарячої лінії. Наразі в кожному з 139 закладів, які підпорядковані департаменту освіти та гуманітарної політики, ви можете побачити оголошення про телефон гарячої лінії. Для того, щоб ми могли надати якомога краще допомогу у вирішенні вашої проблеми, рекомендуємо при зверненні вказувати своє прізвище, ім’я та контакти, – зазначив заступник директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ігор Волошин.

Гаряча лінія за номером (0472) 56-60-88 з питань освіти, культури, молоді та спорту працює з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00, а в п’ятницю з 8:00 до 16:00.

Черкаський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проводить тренінг для дружин учасників АТО

| 05 жовтня 2016 р.

Тренінг: «Ти повернувся, я поруч»

для дружин учасників АТО

26 жовтня 2016 року о 15-00

запис за телефонами: 36-21-79, 0637952169

Місце: Черкаський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

вул. Благовісна, 170, каб. 48

(колишня тютюнова фабрика, вхід через охорону)

Психологічне консультування для учасників АТО та членів їх сімей

| 05 жовтня 2016 р.

Кірєєва Лариса Юріївна, спеціаліст Черкаського міського центру соціальних служб для сім'ї,

дітей та молоді здійснює 

Психологічне консультування для учасників АТО та членів їх сімей

за домовленістю  тел.36-21-79, 0637952169

щосереди з 14.00-17.00.

Про перше засідання конкурсної комісії щодо добору кандидата на посаду директора Черкаського міського зоологічного парку

| 29 вересня 2016 р.

7 жовтня 2016 року о 15.00 в каб.206 (приміщення виконавчого комітету Черкаської міської ради) відбудеться перше засідання конкурсної комісії щодо добору кандидата на посаду директора Черкаського міського зоологічного парку.

Про перше засідання конкурсної комісії щодо добору кандидата на посаду директора Черкаської міської централізованої бібліотечної системи

| 29 вересня 2016 р.

7 жовтня 2016 року о 14.30 в каб. 206 (приміщення виконавчого комітету Черкаської міської ради) відбудеться перше засідання конкурсної комісії щодо добору кандидата на посаду директора Черкаської міської централізованої бібліотечної системи.

Оголошується конкурс на посаду директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

| 29 вересня 2016 р.

  Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради оголошує   конкурсний відбір на  посаду директора Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Черкаської міської ради Черкаської області (далі – школа).

1.   Юридична адреса  школи: м.Черкаси, вул. Гоголя, 123.

 

2.   Умови оплати праці

Директор школи призначається на роботу за контрактом за результатами конкурсного відбору та проходження атестації.

Посадовий оклад директора школи станом на 01.09.2016 становить 2868 грн.

Директору школи здійснюється виплата надбавок, допомоги на оздоровлення, надається щорічна грошова винагорода  у розмірах, визначених ст.57 Закону України «Про освіту», виплачується надбавка за престижність праці, а також можуть встановлюватися інші види матеріального заохочення у відповідності до чинного законодавства.

       

  1. 3.   Кваліфікаційні вимоги

   Директором школи може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою та має вищу педагогічну освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

4. Перелік документів, які необхідно подати  для участі в конкурсному відборі

  У сектор кадрової роботи департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради претендентом на посаду директора школи особисто подаються такі документи:

-       копія паспорта громадянина України;

-       заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

-       автобіографія;

-       копія (копії) документа (документів) про освіту;

-       копія трудової книжки;

-       документ про стан здоровꞌя.

Крім того, претенденти на посаду директора школи подають мотиваційний лист довільної форми та перспективний план розвитку школи.

 5. Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору

 Конкурсний відбір проводиться  у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради за адресою: м.Черкаси, вул. Гоголя, 251.

 Конкурсний відбір проходить у два етапи:

  1.  27.09.2016 - 26.10.2016 (включно) - подання претендентом на посаду директора школи документів, визначених п.4 цього оголошення, а також мотиваційного листа та перспективного плану розвитку школи;

  2. 27.10.2016 - 02.11.2016 (включно) - проведення претендентом на посаду директора школи відкритої публічної презентації перспективного плану розвитку школи, вивчення конкурсною комісією поданих документів, мотиваційного листа та перспективного плану розвитку школи.

  6. Додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору можна отримати у  головного спеціаліста сектору кадрової роботи департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Деханової Валентини Олександрівни, тел.45-83-89, e-mail: sektor-kadrov@i.ua

Гурток "Керамос" Центру дитячої та юнацької творчості оголошує набір дітей

| 28 вересня 2016 р.

Зразкова студія "Флора" Центру дитячої та юнацької творчості оголошує набір дітей

| 28 вересня 2016 р.

Дитяча музична школа № 2 запрошує на творчу зустрічз народним артистом України Василем Нечепою

| 12 вересня 2016 р.

Черкаська дитяча музична школа № 2 департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР запрошує всіх поціновувачів  народного мистецтва на творчу зустріч з Кобзарем, лірником, унікальним народним співаком, громадським діячем, лауреатом Державної премії імені Тараса Шевченка, народним артистом України Нечепою Василем Григоровичем.

Зустріч відбудеться 15 вересня 2016 р. о 17.00 в приміщенні Черкаської дитячої музичної школи № 2 за адресою: м. Черкаси, бул. Шевченка, 153.

← Ctrl 9 10 11 12 13 Ctrl →